Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Маркувальне обладнання

Маркування продукції - це набір інформації, який супроводжує товар на ринку і дає споживачам необхідні мінімальні дані про нього. Оперативність доставки, спрощення складського обліку, повний контроль над переміщенням продукції всередині підприємства і на шляху прямування - головні аргументи на користь маркування товарів. Метою маркування є інформування споживачів про той чи інший товар і допомогу в ухваленні рішення про його придбання. Маркування може мати вигляд етикетки, ярлика з текстом, бірки або етикетки зі штрих-кодом.

Маркувальне обладнання, до якого відносяться етикет-пістолети, голчасті пістолети, аплікатори для маркування товару широко застосовується в оптово-роздрібній торгівлі, виробництві, на складських комплексах і т.д.

Кінцевим результатом, який потрібно для маркування товарів це отримання промаркованої етикетки, тобто відбувається маркування етикетки, яку наносять на товар.

Як відбувається процес маркування товарів?

Для того, щоб відбувалося маркування потрібно маркувальне обладнання:

  • Це може бути принтер для етикеток і штрих-коду, метою цього обладнання є створення етикетки, на яку наносять коротку інформацію про товар, логотип фірми, дату і штрих-код (під певними цифрами штрих коду програмуються відповідні параметри товарів), детальніше про цей товар, Ви можете дізнатися в категорії принтери етикеток.
  • Після створення етикетки її як правило потрібно нанести на продукції, тому ідеальним обладнання служить аплікатор етикеток, суть полягає в оперативному нанесення готових етикеток на товар.
  • Більш простішим маркувальником вважається етикет пістолет. Це своєрідний пістолет для маркування цінників та кодів. Ним просто користуватися і користується популярністю в аптеках, невеликих торгових мережах, де потрібно нанести ціну або код товару.
  • Для маркування товарів легкої промисловості чудово зарекомендував себе голчастий пістолет. Метою його є нанести з допомогою спеціального з’єднувача бірки на товар.

Купити маркувальне обладнання по оптимальній ціні Ви завжди зможете у нашій компанії, запорукою нашої якісної роботи вважаємо знання обладнання та якісний сервісний супровід.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності