Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Маркувальне обладнання, як складова виробничого процесу!

Маркувальне обладнання, як складова виробничого процесу!

Метою маркування є інформування споживачів про той чи інший товар і допомога в ухваленні рішення про його придбання. Маркування може мати вигляд етикетки, ярлика з текстом, бірки або етикетки зі штрих-кодом. Для маркування етикеток застосовують такі пристрої:

Принтери етикеток

Це спеціальний принтер друку етикеток, що застосовується для маркування самоклеючих етикеток та дозволяється наносити штрих-коди, інформацію про компанію, назву продукції, дату і час, масу нетто, логотип ... Такі принтери можуть здійснювати друк від декількох тисяч одиниць етикеток в день до декількох десятків тисяч. Окрім того, принтери етикеток можуть бути мобільного виконання, що дозволяє переносити їх з місця на місце для більш ефективної та продуктивної роботи з товарами, а також під’єднувати до електронних ваг, утворювати маркувально-зважувальні комплекси.

Аплікатори етикеток

Цей пристрій призначений для відділення етикетки, яка знаходиться в рулоні та заздалегідь протиражована. Принцип роботи полягає – швидка поклейка етикетки на товар. Аплікатори можуть бути промислові (автоматичні, без використання ручної праці) і ручні пістолети, що працюють під впливом зусилля людини. Пристосування набуло широкого поширення при упаковці товарів в картонні коробки.

Етикет пістолети

Цей пристрій використовується для приклеювання цінників на товари. Головною особливістю даного типу маркувального обладнання є одночасно друк етикетки і проклейка її на товар. Етикет пістолет має просту конструкцію, яка відрізняється надійністю і тривалим терміном служби.

Голчасті пістолети

Пристрій, призначений для кріплення бирок-етикеток на вироби з тканини. Широке поширення пістолети отримали на швейних фабриках, заводах м'яких іграшок, і в інших місцях, де є необхідність і можливість установки етикетки на тканині. Пістолети, пропоновані нашою компанією, бувають з товстою і тонкою голкою.

Компанія АТКОМ пропонує Вашій увазі один з найбільших асортиментів маркувального обладнання в Україні. Придбавши даний товар, Ви отримуєте подальше сервісне обслуговування та придбання витратних матеріалів по цінах виробника.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності