Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

FLINTEC

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
 • Тензодатчик колонного типу Flintec RC3
  Тензодатчик колонного типу Flintec RC3 використовується для створення великих вагових систем. До таких відносять автомобільні ваги, вагонні ваги, бункера на основі вагових комплексів, зважування в динаміці автомобілів. Датчики сили (тензометричні датчики) Flintec RC3 виготовлені з нержавіючої ста..
  Уточняйте
 • Балочний тензометричний датчик Flintec SLB
  Балочний тензометричний датчик Flintec SLB виготовляється в номінальних навантаженнях від 91кг до 2268. Клас захисту становить IP67, що дозволяє їх використовувати на вагових системах різного спрямування від складських ваг до бункерних систем. Тензодатчик Flintec SLB виготовлений з нержавіючої ст..
  Уточняйте
 • Балочний тензометричний датчик Flintec SB14
  Балочний тензометричний датчик Flintec SB14 виготовляється в номінальних навантаженнях від 91кг до 4,5т. Клас захисту становить IP68, що дозволяє їх використовувати на вагових системах різного спрямування від складських ваг до бункерних систем. Тензодатчик Flintec SB14 виготовлений з нержавіючої ..
  Уточняйте
 • Одноточковий тензодатчик Flintec PC60
  Одноточковий тензодатчик Flintec PC60 відноситься до категорії датчиків одноточкового типу. Їх встановлюють на вагові системи де потрібно встановити лише один тензометричний датчик, який в кінцевому результаті передає її на ваговий термінал. Тензометричні датчики PC60 Flintec використовуються у т..
  Уточняйте
 • Одноточковий тензодатчик Flintec PC6
  Одноточковий тензометричний датчик Flintec PC6 відноситься до категорії датчиків одноточкового типу. Їх встановлюють на вагові системи де потрібно встановити лише один тензодатчик, який в кінцевому результаті передає її на ваговий термінал. Тензодатчики PC6 Flintec використовуються у торгових ваг..
  Уточняйте
 • Одноточковий тензодатчик Flintec PCB
  Одноточковий тензометричний датчик Flintec PCB відноситься до категорії датчиків одноточкового типу. Їх встановлюють на вагові системи де потрібно встановити лише один тензодатчик, який в кінцевому результаті передає її на ваговий термінал. Тензодатчики PCB Flintec використовуються у торгових ваг..
  Уточняйте

Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності