Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Грошові скриньки, сейфи

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Грошова скринька SPARK CD-2000

  Грошова скринька SPARK CD-2000 відноситься до категорії обладнання для зберігання готівковий грошей. Механізм даної моделі горизонтальний з висувним лотком для зберігання грошей. Для надійності корпус виготовлений з металу та підсилений. Корпус пофарбований в чорний колір. Для зручності грошовий ..
  1,850 грн
 • Грошова скринька HS-330A (BGR-100H)

  Грошовий ящик HS-330A унікальне поєднання сучасного дизайну і надійної конструкції. Дана модель ящика для грошей BGR-100H буває у двох кольоровий виконаннях білому і чорному. Оптимальні габаритні розміри 330х330х90 мм дозволяють помістити сейф у будь-яке робоче місце касира. Грошова скринька BGR-..
  2,520 грн
 • Грошовий ящик HS-410A (SI-420R)

  Грошовий ящик HS-410A унікальне поєднання сучасного дизайну і надійної конструкції. Дана модель ящика для грошей SI-420R буває у двох кольоровий виконаннях білому і чорному. Найбільшої популярності користується дане обладнання у великих торгових мережах, де кількість готівкової маси завжди велика і ..
  2,960 грн
 • Касовий ящик HS-240B (BDR-50V)

  Грошова скринька HS-240B оптимальне і бюджетне рішення зберігання купюр, документів. Грошовий ящик BDR-50V користується популярністю серед невеликих продуктових магазинів, ринків роздрібної торгівлі. Габаритні розміри становлять 200х300х100 мм дозволяють помістити сейф у будь-яке робоче місце кас..
  2,040 грн
 • Ящик для грошей HS-170

  Грошова скринька HS-170 спеціально розроблена модель з вертикальним завантаження грошової маси. Грошовий ящик HS-170 у великих торгових площах з постійним напливом клієнтів, сюди можна віднести супермаркети, заклади швидкого харчування, гуртові аптеки. Габаритні розміри становлять 170х460х102 мм...
  3,560 грн
 • Грошова скринька UNIQ-CB41.01

  Грошова скринька UNIQ-CB41.01 оптимальне рішення ціна-якість, яка розроблена для зберігання грошей і цінних речей. Корпус виготовлений з високоякісного металу пофарбованого порошковим напиленням чорного або білого кольору. Грошовий ящик UNIQ-CB41.01 поділений на 5 секцій для паперових купюр і 8 д..
  3,120 грн
 • Касовий ящик UNIQ-CB35.01 / UNIQ-CB35.02

  Грошова скринька UNIQ-CB35 оптимальне рішення ціна-якість, яка розроблена для зберігання грошей і цінних речей. Корпус виготовлений з високоякісного металу пофарбованого порошковим напиленням чорного або білого кольору. Касовий ящик UNIQ-CB35 поділений на 4 секцій для паперових купюр і 5 для чекі..
  2,400 грн
 • Грошовий ящик UNIQ Fliptop

  Грошовий ящик UNIQ Fliptop спеціально розроблена модель з вертикальним завантаження грошової маси. Модель UNIQ Fliptop у великих торгових площах з постійним напливом клієнтів, сюди можна віднести супермаркети, заклади швидкого харчування, гуртові аптеки. Габаритні розміри становлять 460x170x100..
  3,520 грн

Грошовий ящик або ящик для грошей використовують для зберігання паперових грошей, монет, фактур, чеків та інших документів, такий ящик в більшості випадків є частиною POS-системи. Але також можливо його використання як окремого елемента робочого місця касира-продавця як зручного зберігача та сортувальника готівки фінансових коштів в порівняно невеликій кількості, які завжди повинні бути під рукою.

Грошові ящики (грошові скриньки) між собою не надто різняться, адже функціонал у всіх практично однаковий. Відмінності можливі в розмірах, в кольорі і матеріалі, з якого ящик виготовлений, і також в деяких конструктивних особливостях. Іноді саме нюанси бувають важливі для того, щоб грамотно і зручно облаштувати робоче місце в супермаркеті, магазині, офісі, ресторані, кафе або барі. І звичайно, вони впливають на вартість пристрою.

Розмір ящика підбирається під ті функції, які йому належить виконувати, і під габарити місця розміщення. Існують міні-моделі і досить габаритні варіанти для великої кількості купюр і фінансових документів.

Вибір даного фіскального обладнання повинен відштовхуватися від таких основних факторів:

 • З якого матеріалу виготовлений. Як правило всі ящики створюють з чорного металу покритого порошкового фарбою, що дозволяє бути стійким до царапин і корозії.
 • Габаритний розмір. Це дозволить Вам прорахувати для нього місце на касовому боксі, прилавку тощо.
 • Колір грошового сейфу, щоб вписати його у інтер’єр торгової площі.
 • Кількість секцій для грошей. Один з найважливіших показників, якщо обіг готівки за день великий, секцій повинно бути не менше чотирьох.
 • Кліпси для тримання грошей. Вони бувають пластикові або металеві. Тут потрібно врахувати, що довговічність пластикових невелика, тому такі касові ящики малопопулярні.

Купити грошову скриньку в компанії АТКОМ, а також отримати найнижчу ціну, Ви зможе зробивши замовлення через сайт або подзвонивши.

Кожен день, коли ми розраховуємося в торгових мережах, за робочим місцем касира бачимо грошові ящики, які зберігають в собі готівкові грошові кошти. Касовий або як його ще називають грошовий ящик для грошей, як правило, вбудований в робоче місце або касовий місце. Він став уже невід'ємним атрибутом робочого місця кожного касира в будь-якому магазині.

Надійність зберігання грошей в магазинах, ресторанах та інших закладів обслуговуючої, фінансової і торговельної сфери залежить від якості використовуваного обладнання. Грошовий ящик - незамінна частина будь-якої POS-системи, призначена для зручного розміщення купюр будь-якого номіналу і монет, полегшення їх обліку та захисту від незаконного посягання. На вигляд прості і однакові металеві ящики для зберігання грошей можуть володіти різними характеристиками, функціональність, ступенем захисту і ціною.

Конструкційні та функціональні особливості. У багатопозиційному каталозі нашого магазину Ви можете вибрати касовий ящик з будь-якими параметрами і зручністю експлуатації. Корпус всіх пропонованих моделей виготовляється з високоміцного і зносостійкого металу. Передні дверцята шухляди оснащені звичайним замком на ключ або електронним замком, керованим через POS-систему. Ящик для грошей може відрізнятися будь-якими розмірами і наявністю слотів під купюри кожного номіналу всередині. У деяких моделях конструкцій передбачені змінні комірки для грошей, що значно полегшує їх облік та інкасацію.

Крім перерахованих вище відмітних характеристик різних моделей, касовий грошовий ящик може бути оснащений вертикальними або горизонтальними дверцями. Зручність використання таких видів захисних конструкцій залежить від будови каси і місця розташування оператора.

Грошовий ящик може бути окремим пристосуванням, а також підключатися до комп’ютерної техніки і касового апарату.

Де купити якісний ящик для грошей? Далеко не всі касові бокси мають в своїй комплектації грошовий ящик. Купити його в такому випадку Вам необхідно окремо. У каталозі нашого online-магазину представлені різні моделі високоякісних конструкцій по найбільш доступними цінами. Грошові ящики для каси, придбані у нас, стануть надійними помічниками у веденні бізнесу і забезпечення безпеки Вашого грошового обороту.

 


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності