Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Фіскальна техніка, касове обладнання

Фіскальна техніка (касове обладнання) використовується для передачі звітності в Податкову. Асортимент фіскальної техніки надзвичайно великий та внесений в реєстр. На сьогоднішній день враховуючи зміни у законодавстві усі суб’єкти господарювання, котрі проводять операції з готівкою або без готівкою під час товарообігу, наданні послуг повинні використовувати електронні контрольно-касові апарати. Це обладнання повинне містити фіскальну пам’ять і можливість передавати звітність в електронній формі.

Порядок реєстрації РРО

Найбільшою проблемою, яка виникає серед підприємців – реєстрація фіскальної техніки. Для підприємців України (РРО Львів та інші міста) наводимо короткий перелік робіт, що до реєстрації реєстраторів розрахункових операцій:

РРО Львів

 1. Основним моментом, який повинен слугувати покупкою касового апарата або фіскального реєстратора є законодавство, в якому чітко вказано категорії підприємців, які повинні мати РРО.
 2. Якщо Ви підпадаєте під реєстрацію, наступним кроком буде обрання сервісного центру. Ми допоможе підібрати реєстратор розрахункових операцій, який найбільш оптимально підійде для ведення вашого бізнесу. Це може бути касовий апарат або фіскальний принтер. Різниця між ними суттєва, перший працює автономно і розрахований на невелику кількість чеків, а фіскальний реєстратор є елементом POS-системи і його використовують для автоматизації торгових точок і великих мереж.
 3. Придбавши і уклавши з нами Договір на обслуговування, Ви повинні звернутися в Податкову по місцю юридичної адреси. Перелік документів, які потрібно мати:
 • Свідоцтво про державну реєстрацію;
 • Дозвіл на розміщення приміщення (Договір оренди або Копія державного акту);
 • Документ, який засвідчує придбання РРО;
 • Копія паспорта особи;
 • Від нас Угода на обслуговування;
 • Заява на реєстрацію.

           Усі копії повинні бути завірені Вашим підписом та печаткою (якщо маєте).

 1. Отримуєте довідку про резервування фіскального номера і ми надаємо на основі неї Вам 2 (дві) довідки про опломбування і 2 (два) акти введення в експлуатацію. По одній з вищесказаних документів потрібно віднести в Податкову.
 2. Отримуєте реєстраційне посвідчення і можна використовувати зареєстрований касовий апарат.

В компанії АТКОМ, Ви зможете купити спектр фіскальної техніки (касове обладнання), серед якої касові апарати, фіскальні реєстратори, грошові скриньки, дублюючі індикатори тощо. Ціна у нас найкраща, за умови сервісного обслуговування .


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності