Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

DoCash

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
 • Автоматичний детектор валют DoCash 430 (6 валют)
  Автоматичний детектор валют DoCash 430 сучасне рішення для швидкого та оперативного перевіряння грошей автоматичним способом. По замовчуванню у пам’яті детектора DoCash 430 внесені валюти: долар, евро, гривня. На вибір можна внести безкоштовно фунт, франк, рубль, злотий. З допомогою даного обл..
  6,000 грн 8,800 грн
 • Лічильник банкнот - детектор валют DoCash Cube
  Представляємо Вам нове рішення серед банківського обладнання DoCash Cube. Це автоматичний сучасний детектор валют з функцією автоматичної подачі банкнот. Також DoCash Cube можна віднести до категорії портативних лічильників банкнот з можливістю розпізнавання номіналів банкнот. Швидкість підрахунку н..
  14,500 грн Уточняйте
 • Лічильник банкнот DoCash 3000 SD
  Лічильник банкнот DoCash 3000 SD просте рішення для лічення купюр, яке належить до категорії бюджетного обладнання. Його використовують як у середньому, а також малому бізнесі.  Лічильник грошей швидко перелічить валюту, оскільки максимальна швидкість перелічення становить 1500 купюр за хв., ал..
  7,600 грн Уточняйте
 • Лічильник банкнот DoCash 3040 UV
  Лічильник банкнот DoCash 3040 UV сучасне рішення для підрахунку грошей різних валют світу. Окрім звичайного переліку грошей DoCash 3040 UV функціонально дозволяє перевірку валюти по розміру та ультрафіолетовому захисті і фасування. Що до основних характеристик варто звернути увагу на простоту в к..
  Уточняйте
 • Професійний детектор DoCash BIG D
  Професійний детектор DoCash BIG D гарантує максимальний візуальний контроль захисних знаків купюр та документів. Детектор валют DoCash BIG D дозволяє забезпечити експертний контроль за більш ніж 10-ма основними захистами банкнот та цінних паперів до формату А4. Дана модель часто користується популяр..
  12,000 грн
 • Інфрачервоний детектор валют DoCash mini
  Інфрачервоний детектор валют DoCash mini використовується для перевірки на фальшивість під інфрачервоним випромінюванням захисних знаків. DoCash mini характеризується сучасним дизайном і простотою в користуванні та великим 4,3 дюйми рідиннокристалічним монітором. Дана модель часто користується попул..
  3,920 грн
 • Портативний детектор валют DoCash Micro
  Портативний детектор DoCash Micro це кишеньковий детектор банкнот для визначення правильного розміщення інфрачервоних міток, як на цінних паперах, так і на грошах. DoCash Micro зроблений таким чином, що він окрім живлення 220В, може працювати від вбудованого акумулятора 1000 мА. Для економії енергії..
  3,920 грн
 • Детектор валют DoCash 025
  Детектор валют DoCash 025 найпростіший детектор для перевірки валют під ультрафіолетовим світлом. Детектор для грошей DoCash 025 комплектується однією потужною лампою 9 Вт.  Він підійде для невеликих закладів торгівлі, магазинів, бутіків, тобто розрахований на категорії малого бізнесу. Як пе..
  632 грн
 • Детектор валют DoCash 502
  Детектор валют DoCash 502 призначений для візуального контролю захисних символів банкнот та цінних паперів. Дана модель підтримує два види контролю: ультрафіолетовий і геометричний контроль банкноти. Серед основних переваг DoCash 502 вважається можливість повного розміщення купюри на панелі детектор..
  1,160 грн
 • Сортувальник банкнот DoCash DC-45V
  Сортувальник банкнот DoCash DC-45V це новинка на теренах України від відомого виробника. Дана модель вважається удосконаленням усіх попередніх лічильників банкнот даного класу. По замовчуванню сортувальник розпізнає сім валют і перерахунок відбувається з низьким рівнем шуму. DoCash DC-45V комплектує..
  62,000 грн
 • Лічильник банкнот DoCash 3100 SD/UV
  Лічильник банкнот DoCash 3100 SD/UV сучасне рішення для підрахунку грошей різних валют світу. Окрім звичайного переліку грошей DoCash 3100 SD/UV функціонально дозволяє перевірку валюти по розміру та ультрафіолетовому захисті і фасування. Що до основних характеристик варто звернути увагу на просто..
  13,400 грн

Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності