Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

DATALOGIC

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
 • Cканер 2D кода Datalogic QuickScan I QD2400
  На даний момент двомірні штрих-коди зустрічаються майже у всіх сферах діяльності. Саме тому зростає попит на сканери, які можуть зчитувати 2D коди, і одним з таких пристроїв є Datalogic QuickScan I QD2400. Він був спеціально розроблений для роботи в роздрібній торгівлі. Цей пристрій являє собою ідеа..
  13,200 грн
 • Багатоплощинний сканер Datalogic Magellan 800i
  Datalogic Magellan 800i - це універсальний, ергономічний сканер, призначений для читання штрих-кодів всіх типів. Він може застосовуватися в торгівлі, медицині і виробництві. Для поліпшення якості роботи в нього було вкладено всі останні розробки, наприклад захоплення зображення, їх цифрова обробка і..
  11,600 грн
 • Багатоплощинний сканер Datalogic Magellan 1100i
  Datalogic Magellan 1100i забезпечує високу продуктивність і універсальне сканування. Це пристрій здатний зчитувати дані з будь-яких штрих-кодів. Ним ви можете працювати або руками, або автоматично. Воно широко знайшло застосування в таких сферах, як маркетинг, касовий вузол і т. Д. Технологія Datalo..
  16,000 грн
 • Багатоплощинний сканер Datalogic Magellan 2300 НS
  Datalogic Magellan 2300 НS - це вбудований стаціонарний горизонтальний сканер. Він вважається найбільш поширеним, ергономічним і надійним серед всіх моделей, що випускає кампанія Magellan. Ця модель користується величезною популярністю не тільки у нас, але і в інших країнах світу і навіть читає GS1D..
  24,800 грн
 • Вбудований сканер Datalogic Magellan 3200 VSi
  Компанія Magellan відома на світовому ринку якістю і надійністю своєї продукції. Сканер Datalogic Magellan 3200 VSi внесе новизну і «освіжить» будь-який касовий вузол. Завдяки новітнім технологіям, які використовувалися при його розробці, пристрій може приймати на себе великий рівень нав..
  26,000 грн
 • Сканер штрих-кодів Datalogic QuickScan I Mobile QM 2130
  Datalogic QuickScan I Mobile QM 2130 - це сканер для читання штрих-кодів, який активно використовується на підприємствах. Ця версія вдало виділяється серед інших ручних пристроїв своєю компактністю і збалансованої конструкцією. Цей сканер характеризується прекрасним виконанням своїх функцій, а також..
  20,800 грн
 • Термінал збору даних Datalogic Memor
  Datalogic Memor - це термінал для управління базами даних, який активно використовується в наш час. Ця версія вдало виділяється серед інших пристроїв своєю компактністю і збалансованої конструкцією. Цей термінал характеризується прекрасним виконанням своїх функцій. Його головними характеристиками є ..
  Уточняйте
 • Термінал збору даних Datalogic Lynx
  Datalogic Lynx це універсальний, ергономічний термінал призначений для збору даних. Його головними характеристиками є надійність і компактність. Для поліпшення якості роботи в нього було вкладено всі останні розробки. Datalogic Lynx відрізняється своєю компактністю, завдяки чому може використовувати..
  Уточняйте
 • Cканер штрих-кодів Datalogic QuickScan Lite QW2100
  Компанія QuickScan випускає якісні і ідеально збалансовані сканери, одним з яких є Datalogic QuickScan Lite QW2100. Його головне призначення - читання усічених або дуже широких кодів, які найчастіше використовуються в різних країнах. Воно використовується в таких сферах, як банківська справа, торгів..
  3,600 грн
 • Термінал збору даних Datalogic Elf
  Datalogic Elf забезпечує високу продуктивність роботи. Це пристрій здатний зчитувати дані багатьох штрих-кодів, які використовуються на підприємствах. Його головними характеристиками є комфортність (можна працювати навіть однією рукою), компактність і ергономічність. З огляду на те, що корпус вигото..
  Уточняйте
 • Cканер штрих-кодів Datalogic Heron HD 3100
  Компанія Datalogic продовжує радувати своїх покупців новими винаходами, одним з яких є Datalogic Heron HD 3100. Це ручний і в той же час настільний сканер. Його дизайн відрізняється небувалою елегантністю і витонченістю. Пристрій володіє функціями відтворення звуку і зміни кольору вогнів. Воно було ..
  10,000 грн
 • Термінал збору даних Datalogic Skorpio X3
  Datalogic Skorpio X3 забезпечує високу продуктивність і ефективність роботи. Він широко знайшов застосування в роздрібній торгівлі. Завдяки функції Green Spot, ви завжди можете точно знати, чи пройшов процес збору даних успішно. Це дуже корисно для приміщень, де зазвичай багато шуму і мінімум світла..
  Уточняйте

Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності