Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

CINO

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
 • Cканер 2D кода CINO A770
  Сканер 2D штрих коду CINO A770 - потужне обладнання для проведення процесу сканування штрих - кодів, що має сучасну технологію декодування FuzzyScan 3.0. Даний прилад має дуже високі характеристики і досить переваг в порівнянні зі своїми попередніми аналогами такого ж типу. Він універсальний в ви..
  11,960 грн
 • Cканер 2D кода CINO FA470
  Сканер штрих - кодів (2D) Cino FA470 - це вбудоване обладнання для зчитування кодів, відноситься до типу сканерів Linear Image. Це дає йому значну перевагу серед аналогів інших виробників, адже його робота дуже високоефективна, що може підвищити продуктивність будь-якого підприємства. Сканер створен..
  13,960 грн
 • Cканер штрих-кодів CINO FM480
  Сканер штрих-кодів CINO FM480 - це надійний, функціональний, вбудований прилад для проведення процесу зчитування штрих - кодів, який застосовують в промислових цілях і в інших галузях. В основі даного обладнання лежить нова інноваційна система форміровкі зображення FuzzyScan 3.0. Тому воно відмін..
  7,160 грн
 • Cканер 2D кода CINO A770BT
  Безпровідний 2D сканер CINO A770BT - це потужне і універсальне обладнання для розпізнавання штрих-кодів, в основі розробки якого лежить фірмова технологія декодування FuzzyScan 3.0. Його база Area Image зчитування кодів - це новітня програма майбутнього, що існує вже зараз в даному товарі. Сканер..
  19,560 грн
 • Мобільний сканер штрих-кодів CINO PF680BT
  Сканер штрих - кодів PF680BT - це надійна і компактна модель кишенькових сканерів з технологією підключення до Bluetooth v 4.0. Має високу швидкість сканування - 500 разів на секунду. Сканер PF680BT призначений для проведення процесу сканування штрих - кодів промислових масштабів, застосування в ..
  Уточняйте
 • Безпровідний сканер штрих-кодів CINO F680BT
  Бездротовий сканер штрих-кодів CINO F680BT - легке, зручне і практичне устаткування для продажів і проведення переобліку. Сканер оснащений простою системою, що зможе розпізнати штрих - код будь-якого стану: деформованого, затертого, нечіткого, пошкодженого. Вони стоять на ринку в списку лідері..
  13,560 грн
 • Безпровідний сканер штрих-кодів CINO F780BT
  Бездротовий сканер штрих - коду CINO F780BT - на ринку аналогічної продукції займає перші місця, так як універсальний і практичний, дуже міцний і довговічний. Дана модель сканера має дуже багато переваг. Він може передавати сигнал для зчитування кодів на відстані близько 100 метрів, а коли виходи..
  14,360 грн
 • Сканер штрих-кодів CINO F790BT
  Бездротовий сканер штрих-коду CINO F790BT - легке в управлінні і надійне обладнання для зчитування штрих-кодів. Оснащено ідентичною оптичною системою для проведення даних робіт. Сканер має швидкісний і сучасний модуль для зчитування Linear Image, що має за основу технологію FuzzyLogic 2.0. Її пер..
  14,760 грн
 • Сканер штрих-коду CINO F560
  Сканер для поточного процесу зчитування лінійних штрих - кодів CINO F560 - доступна бюджетна модель серед своїх аналогів тайванського виробника. Товар поєднує в собі нові технології і демократичну ціну, що ставати привабливим для бізнесу будь-якого масштабу. Сканер CINO F560 оснащений потужною си..
  3,200 грн
 • Безпровідний сканер штрих-кодів CINO F790WD
  Бездротовий сканер штрих-коду CINO F790WD - це новітнє і передове устаткування для зчитування штрих-кодів, що не вимагає проводового підключення. Дані, які передає прилад, мають надійний захист, мають всі сучасні методи шифрування: WEP, WPA, WPA2. У нього вбудований великий дисплей, що надає більше ..
  Уточняйте
 • Ручний сканер штрих-кодів CINO F680
  Ручний сканер зчитування штрих - кодів CINO F680 - дуже практична і доступна модель для сканування лінійних штрих - кодів. Ця модель набагато витривалішими, ніж інші подібні товари, завдяки її технології Linear Image. Сканер підтримує USB, RS232 і KB кабель підключення також універсальний. Має в сво..
  3,720 грн
 • Cканер штрих-кодів CINO F780
  Ручний сканер для зчитування штрих - коду Cino F780 - доступна і практична модель, має підвищений захист від пошкоджень серед своїх аналогів. Завдяки спеціальній конструкції корпусу, що має прогумовані ділянки, з легкістю призводять товар в амортизацію при падінні з висоти до 180 см. Таким чином, вн..
  4,000 грн

Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності