Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

BIXOLON

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
 • Портативний чековий принтер BIXOLON SPP-R200IIIBK / SPP-R200IIIWK
  BIXOLON SPP-R200IIIBK - це мобільний чекової принтер, який може використовуватися у виїзній торгівлі. Ця прекрасна модель надійного принтера чеків відрізняється своєю компактністю і високою якістю виконання своїх функцій. Використовується для друку квитанцій, цінників, етикеток, замовлень і квитків,..
  15,200 грн
 • Портативний чековий принтер BIXOLON SPP-R310BK / SPP-R310WK
  BIXOLON SPP-R310BK - це мобільний чекової принтер, який може використовуватися в виїзні торгівлі, на парковці автомобілів або в офіціантом в ресторані. Ця прекрасна модель надійного принтера чеків в ударопрочном прогумованому пило-вологозахищеному корпусі відрізняється своєю компактністю і високою я..
  19,200 грн
 • Мобільний чековий принтер BIXOLON SPP-R400BK / SPP-R400WK
  BIXOLON SPP-R400BK - це багатофункціональний мобільний принтер, який з кожним роком набирає все більшої популярності. В основному, використовується для друку етикеток і різних чеків. Ширина друку становить 112 мм. Тип друку - прямий термодрук. Він характеризується міцністю, але при цьому легкістю ко..
  25,000 грн
 • Принтер друку чеків Bixolon SRP-150
  Принтер друку чеків Bixolon SRP-150 бюджетна версія принтера, який підійде для сфери послуг і можливо його під’єднати з POS-терміналом у загальну систему. Швидкість становить 65 мм на секунду, а розширення друку становить 203dpi. Видрук відбувається на стрічці 57 мм, також термопринтер для ..
  6,320 грн
 • Принтер для чеків Bixolon SRP-350 III
  Принтер для чеків Bixolon SRP-350 III розроблений для використання в сфері послуг: кафе, ресторани, бутіки, громадське харчування, спортивні заклади. Сучасний і надійний дизайн дозволять його використовувати для інтер’єру в системах з ПК, терміналом, ноутбуком. Термопринтер чеків Bixolon SR..
  9,800 грн
 • Принтер чеків Bixolon SRP-330 COSG
  Принтер чеків BIXOLON SRP-330 COSG прекрасно і швидко справляється зі своїми функціями. Він використовується для друку чеків. Може застосовуватися в багатьох сферах діяльності: медицина, торгівля, ресторанна справа і ін. Тип друку - лінійна термодрук. Легкість і простота конструкції роблять його вик..
  7,800 грн
 • Принтер чеків Bixolon SRP-330 COEG (Ethernet)
  Принтер чеків BIXOLON SRP-330 COEG прекрасно і швидко справляється зі своїми функціями. Він використовується для друку чеків. Може застосовуватися в багатьох сферах діяльності: медицина, торгівля, ресторанна справа і ін. Тип друку - лінійна термодрук. Легкість і простота конструкції роблять його вик..
  8,800 грн

Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності