Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Центровес (Україна)

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
 • Ваги кранові електронні OCS
  Ваги кранові електронні OSC належать до професійного обладнання для зважування вантажів як правило на кранбалці. Дані ваги українського виробництва використовуються у промислових складах, цехах для зважування нестандартних вантажів, таких як бігбеги, ковші з рудою, металом тощо. В залежності від ..
  9,500 грн
 • Ваги рокла, рокла з вагою ВПЕ
  Рокла з вагою ВПЕ належить до категорії обладнання без якого важко обійтися складам, промисловим комплексам, логістиці тощо. Окрім звичайного транспортування продукції на палетах по складу, ваги рокла ВПЕ виконують функцію зважування. Дана процедура зважування може відбуватися як на етапі погрузки, ..
  24,000 грн
 • Ваги технічні ВТЕ-Центровес-15-Т3-ДВ
  Ваги технічні ВТЕ-Центровес-15-Т3-ДВ вважаються найбільш універсальним рішенням для фасування та переважування товарів. В залежності від цілей зважування виготовляється на 3 кг, 6 кг, 15 кг та 30 кг. Дискретність змінюється в залежності від моделі ваги, чим більше максимальне навантаження, тим більш..
  2,790 грн
 • Ваги технічні ВТЕ Центровес–3Т3-Б
  Ваги технічні ВТЕ-Центровес-Т3-Б компактні та оптимальне обладнання для закладів де невелика площа, а також потрібно фасувати малі наважки з великою точністю. Виготовляються фасувальні ваги у трьох модифікаціях : ВТЕ Центровес – 0,6Т3-Б, ВТЕ Центровес – 3Т3-Б, ВТЕ Центровес – 6Т3-Б..
  2,490 грн
 • Ваги торгові ВТЕ-Центровес-15Т1-ДВ
  Ваги торгові ВТЕ-Центровес-15Т1-ДВ якісне обладнання від українського виробника. Дана модель зарекомендувала, як бюджетне рішення для торгівлі, котра користується популярністю на ринках та у невеликих магазинах, там де не потрібно під’єднання ваги торгової до ПК. Торгові ваги електронні виг..
  2,100 грн
 • Лабораторні ваги ювелірні FEH-300-B
  Ваги лабораторні FEH-300-B використовуються для вимірювання точної маси. Дана модель була представлена ​​компанією «Центровес плюс» (Україна), яка відома своєю бездоганною репутацією і високою якістю продукції, що виготовляється. Найбільша границя зважування - 300г. Саме компактність і л..
  Уточняйте
 • Лабораторні ваги ювелірні FEH-300/FEH-600
  Лабораторні ваги зараз користуються величезною популярністю і застосовуються в багатьох сферах діяльності. Однією з кращих моделей вважаються ваги лабораторні FEH-300 / FEH-600, адже ця модель відрізняється відмінною якістю, високою міцністю і при цьому доступною ціною. Цей пристрій знайшов своє зас..
  4,400 грн
 • Ваги кранові OCS-500-XZС / OCS-1t-XZС
  Кранові ваги OCS-500-XZС / OCS-1t-XZС належать до категорії вагового обладнання для зважування невеликих по масі вантажів на гаку. Найчастіше дана модель користується популярністю як у сільському господарстві, так і для зважування після вилову риби. В залежності від максимального навантаження ваг..
  6,600 грн
 • Товарні ваги ВПЕ-Центровес-405
  Товарні ваги ВПЕ-Центровес-405 відтепер в продажу у компанії АТКОМ. Вони появилися для різновидності, як бюджетна серія електронних ваг, котрі сертифіковані, мають річну повірку. Електронні ваги товарні ВПЕ-Центровес-405 виготовляються у невеликому товарному ряді, у порівнянні з іншими виробниками. ..
  3,500 грн
 • Ваги торгові електронні ВТЕ-Центровес-15Т2-ДВ
  Ваги торгові електронні ВТЕ-Центровес-15Т2-ДВ найбільш оптимальне і практичне рішення для торгівлі на ринках, у невеликих магазинах, павільйонах. Їхня основна перевага на ринку України характеризується тим, що вони мають невелику ціну. Якість також дозволяє працювати довго без втручання сервісного ц..
  2,700 грн
 • Товарні ваги з набором ціни ВПЕ-Центровес-405-СМ
  Товарні ваги з набором ціни ВПЕ-Центровес-405-СМ різновидность, як бюджетна серія електронних ваг, котрі сертифіковані, мають річну повірку. Електронні ваги товарні ВПЕ-Центровес-405-СМ виготовляються у невеликому модельному ряді, у порівнянні з іншими виробниками. Основна популярність даних ваг при..
  3,600 грн
 • Ваги лічильні ВТЕ-Центровес-15-Т3С2
  Ваги лічильні ВТЕ-Центровес-15-Т3С2 від українського виробника  вважають оптимальним рішенням для зважування товарів, з можливістю подальшого їх підрахунку, а також хорошою точністю зважування. Ваги рахункові виготовлені з трьома індикаторами, на яких висвітлюється: вага зважування, кількість т..
  4,590 грн

Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності