Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Знищувачі документів, шредери для паперу

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Знищувач документів PRO KGB 2005 C

  Знищувач документів PRO KGB 2005 C працює в автоматичному режимі. Для того, щоб знищити будь-який документ, вам потрібно всього лише включити його в електромережу та помістити папір, а це дуже полегшує і прискорює роботу. Коли з документом буде покінчено, знищувач автоматично вимикається. Пристрій т..
  3,850 грн
 • Знищувач документів PRO KGB 2408С+CD

  Знищувач документів PRO KGB 2408С+CD один з небагатьох шредерів, котрий окрім знищення документів, дозволяє знищувати CD диски. Швидкість різки становить 60 мм/сек. Він має автоматичний режим, що забезпечує негайне включення і виключення його без фізичного втручання. Об’єм корзини в котру нако..
  Уточняйте
 • Знищувач документів PRO KGB 4012C

  Знищувач документів PRO KGB 4012C був виготовлений спеціально для паперу, яка має щільність 80 г/кв.м. Це невід'ємна частина офісного інтер'єру. Цей багатофункціональний девайс працює зі швидкістю 120 мм/с. Шредер PRO KGB 4012C може впоратися з дванадцятьма аркушами паперу одночасно, перехре..
  Уточняйте
 • Знищувач документів PRO KGB С 22CC

  Знищувач документів PRO KGB C22CC - це чудовий прилад, який стане незамінним помічником будь-якого офісного працівника. Саме компактність і легкість у використанні роблять його такими популярними серед багатьох покупців. Він має автоматичний режим, що забезпечує негайне включення і виключення того, ..
  Уточняйте

Великі компанії котрі володіють цінною інформацією, а також фірми, у яких витік інформації призведе до проблем користуються шредерами. Шредери часто називають знищувачі документів, паперів, оскільки їхня пряма робота це зробити все можливе, щоб матеріали, які вважаються важливими для компанії залишилися в межах колективу, тобто не попали до рук конкурентів. В залежності від застосування знищувачі документів можна умовно поділити на:

 • персональні (для власного користування і невеликим ступенем секретності);
 • офісні (для невеликих фірм з середнім ступенем секретності);
 • професійні та промислові (для великих компаній з великим обсягом знищуючих документів).

Як вибрати дане банківське обладнання?

 • найважливіше, потрібно врахувати ступінь секретності (їх налічується 6 (шість), чим вищий ступінь, тим порізані фрагменти паперу будуть меншими);
 • спосіб різання шредером поділяється на 2 (два) основні типи: перехресний і паралельний;  паралельне різання – це 1 і 2 ступінь секретності, цей тип використовується де потрібно знищувати документацію невеликої секретності у великих обсягах. Що до перехресного, це різання на різні розміри папір строгої секретності.
 • продуктивність роботи і об’єм подрібленого паперу (промислове обладнання може подрібнювати великі пачки паперу за один раз, а персональні декілька десятків листків паперу. Сучасний знищувач паперу працює практично безшумно і має можливістю знищувати CD диски).

Як у Вас виникло питання купити шредер, а також по найнижчим цінам (шредер ціна), то звертайтеся до компанії АТКОМ. В залежності від ваших потреб ми допоможемо Вам у виборі.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності