Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Лічильники банкнот, машинка для грошей

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Лічильник банкнот К-8820UV з ультрафіолетовою детекцією

  Лічильник банкнот К-8820UV обладнання, котре появилося на ринку України відносно недавно, але вже встигло зацікавити покупців. Дана модель вважається найбільш оптимальним рішенням серед лічильників банкнот даного класу, оскільки він має сучасний дизайн і невелику ціну. Машинка для лічення грошей К-8..
  5,100 грн 5,350 грн
 • Лічильник банкнот - детектор валют DoCash Cube

  Представляємо Вам нове рішення серед банківського обладнання DoCash Cube. Це автоматичний сучасний детектор валют з функцією автоматичної подачі банкнот. Також DoCash Cube можна віднести до категорії портативних лічильників банкнот з можливістю розпізнавання номіналів банкнот. Швидкість підрахунку н..
  14,500 грн Уточняйте
 • Лічильник банкнот Cassida Kolibri UV

  Лічильник банкнот Cassida Kolibri UV вважається найефективнішим бюджетним рішенням на території України завдяки тому, що легко справляється з підрахунком емісійних доларів. Також машинка для підрахунку грошей Cassida Kolibri UV має мінімальні розміри у своєму бюджетному класі, що в свою чергу дозвол..
  3,000 грн Уточняйте
 • Лічильник банкнот PRO 40 U NEO BLACK Light

  Лічильник банкнот PRO 40 U NEO BLACK Light нове оптимальне рішення серед банківського обладнання на території України. Основні зміни щодо модельного ряду серії PRO 40 в даній моделі це зміна кольору на чорний та відсутність додаткового індикатора. Найбільшої та основної популярності PRO 40 U NEO ..
  2,900 грн 3,200 грн
 • Лічильник банкнот DoCash 3000 SD

  Лічильник банкнот DoCash 3000 SD просте рішення для лічення купюр, яке належить до категорії бюджетного обладнання. Його використовують як у середньому, а також малому бізнесі.  Лічильник грошей швидко перелічить валюту, оскільки максимальна швидкість перелічення становить 1500 купюр за хв., ал..
  7,600 грн Уточняйте
 • Лічильник банкнот DoCash 3040 UV

  Лічильник банкнот DoCash 3040 UV сучасне рішення для підрахунку грошей різних валют світу. Окрім звичайного переліку грошей DoCash 3040 UV функціонально дозволяє перевірку валюти по розміру та ультрафіолетовому захисті і фасування. Що до основних характеристик варто звернути увагу на простоту в к..
  Уточняйте
 • Лічильник банкнот SBL-007 дві кишені

  Лічильник банкнот SBL-007 універсальне рішення, оскільки комплектується додатковою кишенею і має функцію сортування та можливість визначення номіналу валюти. Використовують лічильник-сортувальник SBL-007 для середніх і невеликих об’ємів готівки, як у банках, так і роздрібній торгівлі. Основ..
  35,000 грн
 • Лічильник банкнот Cassida 6650 UV

  Лічильник банкнот Cassida 6650 UV банківське обладнання офісного класу з горизонтальним завантаженням банкнот, а також повною і розширеною кнопковою панеллю управління. Дана модель машинки для перерахунку грошей Cassida 6650 UV функціонально можна віднести до напівпрофесійного обладнання за невелику..
  7,800 грн
 • Лічильник банкнот PRO 87U

  Лічильник банкнот PRO 87U якісний універсальний лічильник за невеликі гроші. Оскільки в ньому міцна конструкція, розміри не малі, що дозволяє працювати довго без сервісного втручання і дизайн хороший з LED під світкою. Основними перевагами, які зацікавили покупців у машинці для рахування грошей P..
  6,750 грн
 • Лічильник банкнот Cassida Advantec 75 Value

  Лічильник банкнот Cassida Advantec 75 Value професійне обладнання банківського класу з можливістю розпізнавати валюти. Серед запрограмованих валют, котрі можна розпізнавати – долар, євро, гривня. Дана модель характеризується якісною механічною частиною, котра розрахована для тривалого і швидкі..
  Уточняйте
 • Лічильник банкнот SBM SB-1050 дві кишені

  Лічильник банкнот SBM SB-1050 універсальне рішення, оскільки комплектується додатковою кишенею і має функцію сортування та можливість визначення номіналу валюти. Використовують лічильник-сортувальник SBM SB-1050 для середніх і невеликих об’ємів готівки, як у банках, так і роздрібній торгівлі. ..
  68,800 грн
 • Лічильник банкнот Сassida Xpecto мультивалютний

  Лічильник банкнот Сassida Xpecto належить до новинок сучасного банківського обладнання, який дозволяє автоматичного розпізнавати номінали валют. По замовчуванню Сassida Xpecto визначає під час перерахунку UAH, USD, EUR, PLN, але можливо додатково запрограмувати розпізнавання до 10-ти банківських вал..
  24,000 грн

Спочатку людина придумала гроші, потім їй довелося подбати про те, як швидко рахувати їх велику кількість. У давні часи монети зважували, але, коли з'явилися купюри, довелося придумати більш складні пристрої. Підприємству, на якому щодня відбувається великий оборот грошей, обов'язково потрібно купити лічильну машину для їх перерахунку. Подібне обладнання дозволяє автоматизувати ряд процесів, завдяки чому буде зекономлено час персоналу.

У сучасних машинах для рахунку купюр вбудовано чимало всіляких функцій. Вони здатні не тільки просто перерахувати кількість банкнот, а й визначити підроблені. Купити лічильник купюр можна як для великої організації з великим грошовим обігом, так і невеликої торгової точки.

Якими бувають машинки для підрахунку купюр?

Рахувальна машинка для грошей може мати різну ціну, яка залежить від швидкості підрахунку банкнот, якості перерахунку, наявності додаткових функцій. Також вони використовують різні принципи роботи, обладнання може бути: ролико-фрикційним; вакуумним.

Апарат, який рахує гроші: види і особливості.

Слід враховувати, що пристрої також відрізняються розмірами і набором додаткових функцій. Апарат для підрахунку грошей може бути:

 1. портативним. Подібний апарат для рахунку грошей призначений для тих випадків, коли повноцінну машину використовувати неможливо. Пристрої призначені для використання в невеликих торгових точках, або там, де немає прямого виведення до мережі 220Вт. Вони здатні працювати на батарейках;
 2. бюджетними. Машинки цієї серії мають обмежені функції: швидкий перерахунок купюр і стандартний розподіл по пачках;
 3. офісним. Подібна машина для рахунку банкнот призначена для використання в офісах, магазинах і невеликих банківських відділеннях, де обробка готівки відбувається не дуже інтенсивно. На відміну від бюджетних апаратів мають ручний і автоматичний старт, довільне розподіл по пачками, одну і більше детекції, калькулятор номіналу;
 4. банківським. Купити подібний лічильник банкнот можна за низькою ціною, він відноситься до професійних, так як він мультивалютний, має всі детекції та розпізнає номінал. Найчастіше застосовується обладнання для банківських кас, обмінних пунктів, нотаріальних контор, ломбардів, фінансових організацій. Ми пропонуємо якісні та надійні машинки для рахування грошей.

Даний товар належить до категорії банківського обладнання. На сьогоднішній день асортимент лічильників банкнот надзвичайно великий, це пояснюється тим, що попит на дану категорії продукції є вище середнього. Серед основних виробників, які зацікавили українського споживача як по надійності і ціні варто згадати: DORS, MAGNER, PRO, але варто згадати таких виробників, як Cassida, DoCash, Laurel, Shinwoo і Royal Sovereign (RBC-600, RBC-1000, RBC-1100, RBC-1200) хоч їх і менше купляють, але користуються популярністю.

Лічильник банкнот! Для чого він? Принцип роботи? Будова?

Основним завдання машинки для перерахунку грошей, тобто для чого вона розроблялася є автоматичне або напівавтоматичне і односно швидке лічення купюр різного номіналу. Окремої купюролічильної машинки для окремих світових валют, як таких не існує, розробник розробив їх універсальними. Завантаження грошей, які будуть перелічуватися, в основному горизонтальне, хіба за винятком портативних, тут воно вертикальне. Принцип лічення відбувається через ролики, вони знаходяться всередині лічильника. При включенні ролики постійно крутяться і тим самим «перебирають» кожну купюру окрему, тобто рахують їх.

В більш професійних  лічильниках грошей (машинка для рахування грошей) вмонтовані сенсори для детекції (прямого визначення фальшивої банкноти). Серед основних детекцій варто згадати оптичну на визначення щільності, ультрафіолетову, інфрачервону, магнітну, визначення здвоєності, розмірів і пошкодженості банкноти.

На що звертати увагу при виборі лічильника?

Якщо у Вас виникло питання у покупці машинки для перевірки грошей колектив компанії АТКОМ радить звернути увагу на основні функції і критерії, які є основними при даному виборі:

 • швидкість лічення банкнот (як правило оптимальна швидкість для підрахунку становить від 1000 до 1500 банкнот/хв.);
 • можливість сумування грошей як по пачкам (для подальшого фасування), так і по кількості (коли одного номіналу більше, ніж вміщує приймальна кишеня);
 • ручний і автоматичний старт (в більшості лічильників вони запрограмовані);
 • детекції (для звичайного лічення буде достатньо УФ і оптичної детекцій).

Професійні лічильники банкнот на відміну від середнього класу моделей комплектуються більш потужнішим каркасом, також швидкість лічення може перевищувати 1500 бан./хв., вони також комплектуються максимальними комплектами датчиків для більш точнішої детекції (перевірки банкноти). Сучасні моделі розроблені з двома кишенями, одна з яких приймає перелічені гроші, а інша для «відкидання» підозрілих і фальшивих банкнот, а якщо в пачці з грошима появилася купюра іншого номіналу, функція «визначення номіналу» її відсортує.

Купити лічильники банкнот в нашому виставковому залі Ви завжди зможете з можливість їх протестувати і отримати консультацію нашого спеціаліста. Лічильники банкнот ціна у них коливаються в усьому ціновому діапазоні.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності