Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Автоматичні детектори валют

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Автоматичний детектор валют Cassida Quattro V

  Автоматичний детектор валют Cassida Quattro V сучасне рішення для швидкого та оперативного перевіряння грошей автоматичним способом. По замовчуванню у пам’яті детектора Cassida Quattro V внесені валюти: долар, евро, гривня, рубль. З допомогою даного обладнання можна отримати гарантовану 99% як..
  5,400 грн
 • Автоматичний детектор валют DoCash 430 (6 валют)

  Автоматичний детектор валют DoCash 430 сучасне рішення для швидкого та оперативного перевіряння грошей автоматичним способом. По замовчуванню у пам’яті детектора DoCash 430 внесені валюти: долар, евро, гривня. На вибір можна внести безкоштовно фунт, франк, рубль, злотий. З допомогою даного обл..
  6,000 грн 8,800 грн
 • Мультивалютний детектор DORS 230

  Автоматичний мультивалютний детектор DORS 230 використовується для автоматичного визначення грошей на їх фальшивість різних валют світу. Детектор валют DORS 230 завдяки своїй сучасній розробці не має аналогів, оскільки підтримує інноваційну систему визначення банкнот, також підтримує всі валюти світ..
  12,400 грн
 • Автоматичний детектор валют Moniron Dec POS

  Автоматичний детектор валют Moniron Dec POS бюджетне рішення на ринку України, котре розроблене спеціально для касирів переважно роздрібної торгівлі.  Дана модель детектора валют дозволяє визначити на фальшивість українську гривну, американський долар, європейський євро та російський рубль. Що ..
  2,700 грн
 • Автоматичний детектор Moniron Dec Multi 2 Black

  Автоматичний детектор валют Moniron Dec Multi 2 Black це мультивалютний експерт на ринку України, розроблений спеціально як професійне обладнання. Він пройшов тестування і отримав сертифікати Європейського Центрального Банку та ЕКЦ МВД України. Дана модель детектора валют дозволяє визначити на фальш..
  3,700 грн
 • Автоматичний детектор Moniron Dec ERGO

  Автоматичний детектор валют Moniron Dec ERGO це мультивалютний експерт на ринку України, розроблений спеціально як професійне обладнання. Він пройшов тестування і отримав сертифікати Європейського Центрального Банку. Дана модель детектора валют дозволяє визначити на фальшивість українську гривну, ам..
  3,850 грн
 • Автоматичний детектор валют Cassida Quattro

  Автоматичний детектор валют Cassida Quattro сучасне рішення для швидкого та оперативного перевіряння грошей автоматичним способом. По замовчуванню у пам’яті детектора Cassida Quattro внесені валюти: долар, евро, гривня, рубль. З допомогою даного обладнання можна отримати гарантовану 99% якісну..
  Уточняйте

Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності