Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Детектори валют

Устаткування для перевірки достовірності грошей і визначення фальшивих банкнот необхідно купити всім, хто має справу з великими сумами основних в Україні видів валют - гривень, доларів, євро - такий апарат потрібен для грошових купюр найрізноманітніших номіналів. Існує велика кількість досліджень про методи підробки, про те, яке обладнання використовують і які елементи банкнот потрібно захищати найкраще, і все одно кожен день з'являються нові шахраї зі своїми методами. Тому валютний детектор потрібно використовувати на кожній купюрі - незалежно від її номіналу і походження.

Скільки коштує детектор валют? Залежить від набору функцій і напрямків перевірки валюти, на які здатна конкретна машинка. Серед того, що можуть перевіряти сучасні грошові детектори: розмір кожної купюри, оптична щільність паперу, мікротекст, мітка М, справжність захисних знаків і нитки, спосіб друку валюти - ціна визначається кількістю доступних опцій для перевірки, портативністю, зручністю роботи, сучасністю машинки.

Алгоритм або людина: хто приймає рішення?

Вибір серед різних типів і видів, демократичні ціни і доставка по всій Україні - якщо необхідно купити надійний апарат або прилад для перевірки грошей на справжність, зробити це краще за все з нашим інтернет-магазином.

Детектори купюр об'єднують в дві великі групи відповідно з джерелом прийняття рішення: переглядові і автоматичні. Переглядові детектори перевірки банкнот, зчитують наявність необхідних захисних знаків на грошових купюрах. А вже їх справжність визначає людина, що вимагає від нього великого обсягу знань і досвіду.

Автоматичний прилад здійснює перевірку банкнот на справжність і видає результат самостійно: в ньому вже є весь перелік параметрів захисних елементів купюр, невідповідність з якими видасть фальшивість, тому відгуки людей, які працюють з такими детекторами, будуть тільки позитивними, незважаючи на більш високі ціни.

Механізми роботи і провідні функції

Інша ознака для класифікації - що і яким чином перевіряє кожна машина. За цією ознакою можна виділити наступні типи тестування:

  1. інфрачервоне;
  2. ультрафіолетове;
  3. магнітне;
  4. за розміром купюри;
  5. в білому світі.

У нашому Інтернет-магазині ви зможете купити як машинку для перевірки грошей з одним типом функцій, так і детектор валют, який може перевіряти банкноти комплексно - по декількох рівнях і напрямках захисту.

Детектори валют - це різновид банківського обладнання. При сучасному розвитку господарської діяльності та бізнесу, надзвичайно важко уявити собі здійснення розрахункових операцій без належного обладнання, яке дозволить швидко та зручно вирішити дані питання за лічені хвилини. Одним із таких різновидів банківського обладнання є детектор валют. Детектори купюр або як їх ще часто називають детектор грошей – це різновид обладнання, яке дозволяє надзвичайно точно визначити фальшиві гроші за певними ступенями їх захисту, а саме водяними знаками, спеціальним папером їх нанесення та іншими характеристиками, які для звичайної людини є просто непомітними.

Серед різноманітності детекторів купюр розрізняють наступні їх різновиди:

Детектор грошей займає надзвичайно важливе значення при здійсненні усіх валютних операцій, адже саме вони дозволяють з стопроцентною точністю виявити фальшиві купюри та забезпечити їх повну ліквідацію при виявленні.

Купити детектор валют та отримати усю необхідну інформацію по його використанню Ви з легкістю зможете в компанії АТКОМ, адже саме тут наші кваліфіковані спеціалісти допоможуть Вам обрати високоякісне обладнання по хорошим цінам виробника. Детектор валют ціна у них прийнятна.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності