Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Банківське обладнання

Банківське обладнання відіграє вагому роль при здійсненні валютних операцій. На сьогоднішній день, одним із надзвичайно актуальних та широко розвинених в сфері бізнесової політики є саме банківське обладнання. Його вагома роль відзначається насамперед саме ціновою політикою та великим обігом валют у сферах господарської та підприємницької діяльності. Банківське обладнання – це обладнання, яке дозволяє швидко та достовірно визначити ту чи іншу кількість наявних грошових валют, їх сортування та пакування. Ще однією надзвичайно великою перевагою обладнання банківського є те, що у сучасному ритмі розвитку та динаміки усіх сфер господарської діяльності воно дозволяє вдвічі зекономити час при здійсненні  валютних операцій.

Серед  різноманітності банківського обладнання особливе значення посідають наступні різновиди:

  • Детектори валют (обладнання, яке призначене для визначення фальшивих грошей, визначення водяних знаків, тощо.) Бувають ультрафіолетові, інфра-червоні та автоматичні детектори валют.
  • Лічильники банкнот або як їх ще часто називають машинки для перевірки грошей;
  • Шредери (знищувачі документів) та ін.

Сучасний дизайн банківського обладнання на сьогоднішній день є надзвичайно різноманітним, як за ціновою політикою, так і за своїми технічними характеристиками, тому кожен з користувачів зможе підібрати собі найбільш необхідний йому варіант.

Купити банківське обладнання Ви з легкістю зможете в компанії АТКОМ, адже у нас є надзвичайно великий вибір даного обладнання та найбільш дієві рекомендації по їх використанню. Що до ціни (банківське обладнання ціна), то асортимент дозволяє вибрати для себе оптимальне рішення.

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…