Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Банківське обладнання

Для того, щоб ваш бізнес успішно розвивався важливо використовувати сучасне, якісне та надійне банківське обладнання. Що входить до цієї категорії? Банківське обладнання є одним з найбільш затребуваних. Використовується воно не тільки у фінансових установах, а й на будь-яких підприємствах, де необхідний облік фінансового потоку та забезпечення його безпеки. Одними з найбільш затребуваних пристроїв можна назвати:

  1. лічильник банкнот, що представляє собою апарат для швидкого автоматичного перерахунку купюр різних валют і номіналу;
  2. знищувачі паперів – необхідний пристрій, оскільки допомагає позбутися зайвого, а отже не переплутати потрібно документи з застарілими;
  3. детектор валют - апарат, який використовується для визначення автентичності купюр і дозволяє убезпечити підприємства від фінансових втрат.

Вибираючи детектор банкнот, сучасні підприємці в більшій мірі віддають перевагу ультрафіолетовим моделям, визначальним справжність купюр по їх, так званому, відгуку на УФ-випромінювання. Це прості по своїй конструкції компактні пристрої, найкращим чином проявляють себе в процесі експлуатації.

При виборі такого пристрою, як лічильник купюр потрібно в першу чергу звертати увагу на його експлуатаційні характеристики. Так, технічні показники обраній моделі повинні відповідати грошовому потоку на підприємстві. Чим більше потік готівки проходить через фірму, тим більшою є навантаження на лічильник банкнот. Якісний лічильник допоможе скоротити час на перевірку кількості готівки і виключити ймовірність прорахунків при виконанні фінансових операцій.

Крім детекторів і лічильників банкнот зручним рішенням для різних підприємств, що мають справу з постійним документообігом, може стати придбання тих пристроїв, що знищують папери, інакше званих шредер. У багатопозиційному каталозі нашого Інтернет-магазину ви можете придбати якісне банківське обладнання від кращих світових виробників. Також у нас представлений широкий вибір додаткових комплектуючих, наприклад, лампи для детекторів валют і ін. Все пропоноване нами обладнання сертифіковане і відрізняється найбільш доступною вартістю. Якщо знадобиться допомога зможете звернутися за допомогою до нашим професійних консультантів. Вони допоможуть вирішити будь-яку проблему.

Банківське обладнання відіграє вагому роль при здійсненні валютних операцій. На сьогоднішній день, одним із надзвичайно актуальних та широко розвинених в сфері бізнесової політики є саме банківське обладнання. Його вагома роль відзначається насамперед саме ціновою політикою та великим обігом валют у сферах господарської та підприємницької діяльності. Банківське обладнання – це обладнання, яке дозволяє швидко та достовірно визначити ту чи іншу кількість наявних грошових валют, їх сортування та пакування. Ще однією надзвичайно великою перевагою обладнання банківського є те, що у сучасному ритмі розвитку та динаміки усіх сфер господарської діяльності воно дозволяє вдвічі зекономити час при здійсненні  валютних операцій.

Серед  різноманітності банківського обладнання особливе значення посідають наступні різновиди:

  • Детектори валют (обладнання, яке призначене для визначення фальшивих грошей, визначення водяних знаків, тощо.) Бувають ультрафіолетові, інфра-червоні та автоматичні детектори валют.
  • Лічильники банкнот або як їх ще часто називають машинки для перевірки грошей;
  • Шредери (знищувачі документів) та ін.

Сучасний дизайн банківського обладнання на сьогоднішній день є надзвичайно різноманітним, як за ціновою політикою, так і за своїми технічними характеристиками, тому кожен з користувачів зможе підібрати собі найбільш необхідний йому варіант.

Купити банківське обладнання Ви з легкістю зможете в компанії АТКОМ, адже у нас є надзвичайно великий вибір даного обладнання та найбільш дієві рекомендації по їх використанню. Що до ціни (банківське обладнання ціна), то асортимент дозволяє вибрати для себе оптимальне рішення.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності