Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

ТОВ "АТКОМ" - Автоматизація та продаж обладнання


Компанія АТКОМ – це молода, прогресивна компанія фахових спеціалістів, яка на ринку праці появилась відносно недавно та вже встигла завоювати прихильність великої кількості споживачів. А як відомо нове це завжди краще, оскільки воно враховує мінуси старого, акцентує свою основну увагу на тенденції новинок у світовому розвитку сучасного обладнання, яке полегшує  роботу споживача та дозволяє економити час, який в теперішньому ритмі життя є надзвичайно цінним. Компанія АТКОМ пропонує продаж вагового обладнання (ваги електронні), вагових комплектуючих, принтерів етикеток, сканерів штрих-коду, принтерів чеків, фіскальну техніку, банківське обладнання, маркувальне обладнання, технологічне і торгове обладнання.

Купити ваги у Львові зручно і вигідно в компанії АТКОМ. Тому що наш, асортимент налічує більше тисячі товарів, у нас низькі ціни, відмінне сервісне обслуговування, і зручне місце розташування компанії у м. Львів, великий досвід роботи у сфері вагового обладнання та ваг електронних.

Тому у нас Ви знайдете саме такі ваги електронні, які вам потрібні. Якщо ви не орієнтуєтесь в ваговому обладнанні то наші спеціалісти поставлять вам декілька простих запитань і порадять обладнання, яке найкраще підійде саме для вашої роботи. І ви отримаєте товар, який відповідає вашим запитам і очікуванням.

Більшість найбільш популярних і надійних ваг знаходять в нашому офісі, тому Ви зможете їх купити без додаткових затрат часу. Інколи буває що ваги, які ви хочете купити не має в нас в офісі. Тоді ми виконуємо швидке замовлення і вже за 1-2 дня ви зможе придбати саме таку вагу за ціною виробника. Вам не потрібно витрачати свій час на довге замовлення і чекати тижнями поки ваш товар доставлять до вас. Наші спеціалісти виконають всю роботу за вас. Що лінійки вагового обладнання, то вона велика і налічує декілька десятків видів, серед найбільш популярних є такі: ваги лабораторні, ваги аналітичні, ваги ювелірні, ваги вологоміри, ваги торгові (магазинні), ваги технічні (фасувальні), ваги лічильні (сортувальні), ваги чекодрукуючі (етикеточні), ваги товарні, ваги платформні (ваги низькопрофільні), ваги наїзні (пандусні), ваги палетні, ваги рейкові (ваги балочні), ваги автомобільні, ваги бункерні, ваги рокла, ваги монорейкові (для зважування туш), ваги для зважування тварин (свиней, ВРХ), ваги кранові (силоміри, динамометри), ваги медичні тощо.

Також у нас можна купити тензодатчики (тензометричні датчики маси), вагові індикатори, аксесуари для ваг, гирі калібрувальні та інші деталі.

Крім електронних ваг ми здійснюємо продаж і налаштування програмного забезпечення для магазинів, ресторанів, кафе, промислових об’єктів тощо. На базі нашого програмного забезпечення ми пропонуємо периферійне обладнання для створення POS-систем різної складності: фіскальна техніка (касові апарати, фіскальні реєстратори), грошові скриньки (сейфи), індикатори покупця, принтери друку чеків, принтери етикеток (принтери штрих коду), сканери штрих кодів, POS-термінали, системні блоки, термінали збору даних, етикет пістолети тощо. Також у нас ви можете придбати банківське обладнання – детектори валют, лічильники банкнот, знищувачі документів.

Для клієнтів, які планують створювати магазини, ресторани, ми раді Вам запропонувати, стелажі металеві, холодильні вітрини, технологічне обладнання, торгове обладнання.

Наше обладнання вже давно використовується на підприємствах в магазинах, супермаркетах, банках, ресторанах та інших установах. Люди які купляють обладнання у нас, задоволені та стають нашими постійними клієнтами. Відвідайте розділи нашого сайту та станьте нашим клієнтом. Куплений товар у нас не підведе і буде працювати роками та приносити Вам прибуток. А постійним клієнтам ми завжди можемо запропонувати додаткові знижки та акції.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності